Kötüye Kullanım

Telif Haklarını İhlal Eden Resimler Bildirildiği Anda İncelenip Silinmektedir.
Telif Hakkı Bildirmek İçin

Telefon: 0544 763 67 28
Skype: ruyapanel@hotmail.com


 İrtibat Adreslerimizden Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Telif Hakları

Telifinizde bulunan bir dosyanın sunucumuzda bulunduğunu belirlerseniz lütfen "Kötüye Kullanım" bölümünden bize bildiriniz. Başvurunuz en kısa zamanda incelenip ilgili dosya sunucudan kaldırılacaktır.

60% Complete


Telif Hakları

Web Sitemiz Yöneticiler Tarafından Bilgi Verilmeksizin Kapatmaya veya Resimlerin Erişimini Durdurabilirler.Sistemde Yer Alan Resimlerin Silinmesi Durumunda Adresimiz Sorumlu Tutulamaz.

100% Complete


İzin Verilmeyen Resim Boyutları

900 KB'a kadar resimlerin sitemize yüklenmesine izin verilmektir. Belirtilen boyutu aşan resimler otomatik olarak yüklendikten 24 saat sonra silinmektedir.Silinemeyen resimler 7 iş gününe kadar silinecektir.

100% Complete


İzin Verilmeyen Kategoriler

Müstehcenlik, taciz, nefret, iftira, tehdit ve hukuksuzluğa teşvik içeren resimlerin sitemize yüklenmesine izin verilmemektir. Bu tür resimler yükleyenleri yasal yetkililere bildirme hakkımızın yanında siteden yasaklama ve bu resimlerin kullanıldığı sitelerin siteden yasaklanması yaptırımları da kullanılabilir. Bu tür resimler tespit edildiğinden sunucumuzdan silinecektir.

60% Complete


Ticari Kullanım

Bu sitesindeki tüm resim arşivi kişisel olarak kullanılabilir. Eğer resimleri ticari olarak kullanmak istiyorsanız eser sahipleri ile iletişime geçiniz.

60% Complete